ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ https://boryrun.com/

 

Celem organizacji tego wydarzenia jest upowszechnianie wszechstronnej formy ruchu, propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Dlaczego biegniemy? Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie profilaktyki zapobiegania depresji, która stanowi jedną z najpoważniejszych przyczyn zaburzeń funkcjonowania w życiu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pomimo, iż psychiatria stanowi ważną dziedzinę medycyny, to w dalszym ciągu jest tematem tabu wśród społeczeństwa i to trzeba zdecydowanie zmienić. Bieg z takim właśnie przesłaniem umożliwi poszerzyć horyzonty na tematykę tak ignorowaną w społeczeństwie.

Przekaż 1,5% na Fundację Wspierajmy Zdrowie działającą przy Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. KRS: 0000295277

Wieczór z Dolnego Śląska: Skąd wziąć położne i jak je kształcić? Więcej informacji można uzyskać tutaj: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/124606/Wieczor-z-Dolnego-Slaska-Skad-wziac-polozne-i-jak-je-ksztalcic.

I Forum Położnicze Mama&Niemowlę dla położnych, pielęgniarek i rodziców. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Bolesławieckim Dniu Pediatrii organizowanym wraz ze Szpitalem św. Łukasza w Bolesławcu. Przygotowaliśmy wiele świetnych atrakcji dla dzieci m.in. stempelkowe malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki czy brokatowe tatuaże.

Impreza odbędzie się w trakcie Dni Bolesławca zorganizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, o których mogą Państwo więcej poczytać tutaj: Dni Bolesławca 2022 (bok.boleslawiec.pl). 

W dniu 11 września 2022 (niedziela) w godzinach od 12:00 do 18:00 znajdą nas Państwo w Parku im. Harcmistrza H. Bonina w Bolesławcu.

Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na doposażenie przyszpitalnej Szkoły Rodzenia.

Dokładny program poniżej:

Warsztaty:

W godzinach 14:00–18:00

W godzinach 12:00–18:00

Nasza strefa atrakcji dla dzieci będzie oferować:

Zapraszamy do naszego stoiska pełnego atrakcji dla dużych i małych. Środki zebrane podczas tych 3 dni zostaną przekazane na doposażenie Szkoły Rodzenia w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Lokalizacja:


 

Więcej informacji na naszym Facebooku:

Dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Bez wsparcia osób, które z nami współpracują, nigdy nie byłoby to możliwe. Dziękujemy WAM. „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”.

Fundacja Wspierajmy Zdrowie wraz ze Szpitalem św. Łukasza w sobotę (11.06.2022), miała przyjemność zorganizować ważne dla środowiska medycznego wydarzenie, jakim było Wyjazdowe Posiedzenie Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Tradycyjnie w programie naukowym posiedzenia odbyły się sesje obejmujące wybrane dziedziny chirurgii, które zaprezentowane zostały przez doświadczonych specjalistów. Przed oficjalną częścią konferencji odbyły się profesjonalne warsztaty laparoskopowe na symulatorach Laparo Simulators, które poprowadzili lek. Kacper Janiszewski, lek. Piotr Lepka oraz dr n. med. Wojciech Hap – specjalista w tej technologii operacyjnej, który na co dzień obsługuje jeden z najnowocześniejszych laparoskopów w Polsce z obrazowaniem ICG.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział!

Szanowni Państwo,

Zbliża się termin WYJAZDOWEGO POSIEDZENIA DOLNOŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU CHIRURGÓW POLSKICH W BOLESŁAWCU, które odbędzie się w dniu 11 czerwca 2022 roku.

W imieniu swoim, Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu oraz Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich mamy zaszczyt zaprosić Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska medycznego wydarzeniu. Tradycyjnie w programie naukowym posiedzenia zaplanowane są sesje obejmujące wybrane dziedziny chirurgii.

Oficjalnym potwierdzeniem udziału jest wypełnienie do dnia 5 czerwca 2022 r. formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie https://posiedzeniechirurgow.vecler.com/.