Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Bolesławieckie Dni Chirurgiczne w dniach 13-15 czerwca 2024 r. w Bolesławcu.

Tegoroczne spotkanie, organizowane przez Szpital Św. Łukasza w Bolesławcu, Fundację Wspierajmy Zdrowie oraz Dolnośląski Oddział Towarzystwa Chirurgów Polskich obejmuje zagadnienia z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej.

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program naukowy, a prezentowane zagadnienia zostaną omówione przez czołowych polskich chirurgów. Bolesławieckie Dni Chirurgiczne to doskonała okazja do wzbogacenia wiedzy i przedyskutowania problemów, z którymi mierzy się współczesna chirurgia.

Bolesławieckie Dni Chirurgiczne to także doskonała okazja do poznania znanego na całym świecie Miasta Ceramiki.

Udział w części naukowej Konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Zachęcamy do zapoznania się z programem i szczegółowymi informacjami na stronie internetowej Konferencji:

www.konferencjachirurgiczna.pl

Zapisz się już dzisiaj!

Organizatorzy wydarzenia:

Konferencja naukowo-szkoleniowa

INTERNA INTERDYSCYPLI​​NARNIE 2023

29 IX 2023 w Teatrze Starym w Bolesławcu

szczegóły https://szpitalboleslawiec-interna.pl

Nasze dzisiejsze Miasteczko Zdrowia oferuje również atrakcje dla dzieci w postaci brokatowych i stempelkowych tatuaży oraz kolorowych warkoczyków.
Dziękujemy wszystkim za udział w paradzie „Żyjemy w Europie – Europa jest w nas” podczas tegorocznego Bolesławieckiego Święta Ceramiki. 💙❤️
🔽🔽🔽
🩺 Zapraszamy dzisiaj do naszego Miasteczka Zdrowia. Jesteśmy za BOK MCC w Bolesławcu od 12-18.
💉Badania laboratoryjne zaczynają się od 10:00. Przypominamy ze należy być na czczo.
🤩 Dnia 15 czerwca 2023 roku odbył się konkurs organizowany przez Fundację Wspierajmy Zdrowie! Konkurs dla ósmych klas szkół podstawowych dotyczący pierwszej pomocy przedmedycznej pn. Razem możemy więcej – pierwsza pomoc bez tajemnic. Uczniowie biorący udział w konkursie mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności, a także zdobyć cenne nagrody. 🏆 Konkurs jest podsumowaniem cyklu treningów z pierwszej pomocy prowadzonych przez ratowników z Szpital św. Łukasza w Bolesławcu

Dnia 23 marca 2023 roku w Kinie Forum w Bolesławcu odbyła się Gala wręczenia nagród za promocję Bolesławca w 2022 roku. Nasza Fundacja otrzymała nagrodę w kategorii działania społeczne, za co bardzo dziękujemy i jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem, które jeszcze bardziej motywuje nas do podejmowania się przez nowych działań.

Zapisz się już dziś: https://boryrun.com/

Celem organizacji tego wydarzenia jest upowszechnianie wszechstronnej formy ruchu, propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Dlaczego biegniemy? Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie profilaktyki zapobiegania depresji, która stanowi jedną z najpoważniejszych przyczyn zaburzeń funkcjonowania w życiu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pomimo, iż psychiatria stanowi ważną dziedzinę medycyny, to w dalszym ciągu jest tematem tabu wśród społeczeństwa i to trzeba zdecydowanie zmienić. Bieg z takim właśnie przesłaniem umożliwi poszerzyć horyzonty na tematykę tak ignorowaną w społeczeństwie.

Przekaż 1,5% na Fundację Wspierajmy Zdrowie działającą przy Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. KRS: 0000295277

Wieczór z Dolnego Śląska: Skąd wziąć położne i jak je kształcić? Więcej informacji można uzyskać tutaj: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/124606/Wieczor-z-Dolnego-Slaska-Skad-wziac-polozne-i-jak-je-ksztalcic.

I Forum Położnicze Mama&Niemowlę dla położnych, pielęgniarek i rodziców. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.