I Forum Położnicze Mama&Niemowlę

Dla położnych, pielęgniarek i rodziców

SZCZEGÓŁY

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Bolesławieckim Dniu Pediatrii organizowanym wraz ze Szpitalem św. Łukasza w Bolesławcu. Przygotowaliśmy wiele świetnych atrakcji dla dzieci m.in. stempelkowe malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki czy brokatowe tatuaże.

Impreza odbędzie się w trakcie Dni Bolesławca zorganizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, o których mogą Państwo więcej poczytać tutaj: Dni Bolesławca 2022 (bok.boleslawiec.pl). 

W dniu 11 września 2022 (niedziela) w godzinach od 12:00 do 18:00 znajdą nas Państwo w Parku im. Harcmistrza H. Bonina w Bolesławcu.

Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na doposażenie przyszpitalnej Szkoły Rodzenia.

Dokładny program poniżej:

Warsztaty:

W godzinach 14:00–18:00

W godzinach 12:00–18:00

Nasza strefa atrakcji dla dzieci będzie oferować:

Lokalizacja:


 

Więcej informacji na naszym Facebooku

Dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Bez wsparcia osób, które z nami współpracują, nigdy nie byłoby to możliwe. Dziękujemy WAM. „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”.

Fundacja Wspierajmy Zdrowie wraz ze Szpitalem św. Łukasza w sobotę (11.06.2022), miała przyjemność zorganizować ważne dla środowiska medycznego wydarzenie, jakim było Wyjazdowe Posiedzenie Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Tradycyjnie w programie naukowym posiedzenia odbyły się sesje obejmujące wybrane dziedziny chirurgii, które zaprezentowane zostały przez doświadczonych specjalistów. Przed oficjalną częścią konferencji odbyły się profesjonalne warsztaty laparoskopowe na symulatorach Laparo Simulators, które poprowadzili lek. Kacper Janiszewski, lek. Piotr Lepka oraz dr n. med. Wojciech Hap – specjalista w tej technologii operacyjnej, który na co dzień obsługuje jeden z najnowocześniejszych laparoskopów w Polsce z obrazowaniem ICG.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział!

Szanowni Państwo,

Zbliża się termin WYJAZDOWEGO POSIEDZENIA DOLNOŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU CHIRURGÓW POLSKICH W BOLESŁAWCU, które odbędzie się w dniu 11 czerwca 2022 roku.

W imieniu swoim, Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu oraz Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich mamy zaszczyt zaprosić Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska medycznego wydarzeniu. Tradycyjnie w programie naukowym posiedzenia zaplanowane są sesje obejmujące wybrane dziedziny chirurgii.

Oficjalnym potwierdzeniem udziału jest wypełnienie do dnia 5 czerwca 2022 r. formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie https://posiedzeniechirurgow.vecler.com/.

1 maja 2022 r. bolesławiecki Park im. Harcmistrza Huberta Bonina zamienił się w wielokulturowe miasteczko. Fundacja „Wspierajmy Zdrowie” miała możliwość uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu i być razem w Wami. Oprócz zabezpieczenia medycznego w przygotowanym przez nas punkcie można było dokonać pomiaru podstawowych parametrów życiowych (ciśnienie krwi, saturacja) oraz skorzystać z konsultacji dietetyka. A cały dochód ze sprzedaży popcornu i waty cukrowej trafił na szczytny cel. Podczas Pikniku Europejskiego „Razem ku wolności” zebraliśmy 1430,00 zł. Środki zostaną przekazane na pomoc Ukrainie oraz uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie powiatu bolesławieckiego.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Odwiedziła nas ostatnio Suzan Marzec, która przyjechała do nas z Michigan w USA. Suzan zorganizowała zbiórkę pieniężną w swoim sklepie z ceramiką Bolesławiecką, dzięki czemu przekazała na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy 2000$. Dziękujemy 😘

❤️❤️

W Ukrainę uderzyła kolejna fala rosyjskiego ostrzału rakietowego. Bieżąca sytuacja u naszych sąsiadów jest bardzo poważna. Odgłosy eksplozji i syreny alarmowe wywołane przez rosyjską inwazję skłoniły tysiące mieszkańców Ukrainy do ucieczki. W tej chwili całe rodziny zostawiają swoje dobytki, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na terenie naszego kraju.

Konto dedykowane jest wyłącznie środkom pieniężnym na pomoc Ukrainie oraz uchodźcom z Ukrainy, którzy będą przebywać na terenie Powiatu Bolesławieckiego.

💙💛💙💛💙💛

WSZYSCY WSPIERAMY JULKĘ‼️❤️

Podczas wczorajszego wydarzenia w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” udało się zebrać kwotę 1️⃣1️⃣3️⃣4️⃣4️⃣5️⃣ złotych ‼️❤️

Dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrego serca, w tym pracowników Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu mogliśmy czynnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy i być częścią tej pięknej akcji 😍

Dziękujemy wszystkim pracownikom Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu za zaangażowanie, wsparcie i wielkie serca ‼️❤️

Dziękujemy organizatorom że mogliśmy być częścią tego szlachetnego wydarzenia i gratulujemy zebranych środków pieniężnych ‼️😍

Kraina Marzeń WOŚP Bolesławiec
https://www.siepomaga.pl/julka-faltyn